Notes wilkiem patrzy

Wyrabianie notesów zawładnęło chwilowo moim warsztatem. Mam dużo pozaczynanych, niepokończonych, bądź w trakcie. Ten został zrobiony jakiś czas temu i tak leży i czeka na na swoją premierę na blogu. Jak widać, jest z jasnego i ciemnego brązu, a te kolory przywiodły mi od razu na myśl wilka - i wilk się znalazł. Oczywiście malowany ;).
A tak swoją droga straszliwie mnie nosi. Za dużo pomysłów w głowie,.. na wszytko. Chwilo jej nie ogarniam, ani nie ogarniam się czasowo, ale... czekam na pierwsze cieplejsze dni. To powinno pomóc ;)Do znalezienia na DaWandzie.
Komentarze

 1. Ta łapa z tylu to jak wisienka na torcie!

  OdpowiedzUsuń
 2. notes prezentuje się przecudnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, dopiero się obrobiłam trochę,żeby wejść. I widzę notes cudnej urody, i nie wiem czy mogę, ale muszę skomentować. Kocham, kocham, kocham miłością pożądliwą. *.* I stwierdzam, że mam coś z masochisty- jęczę, i patrzę, i oglądam, bo jest cudowny, i tak go pragnę, ale mieć nie mogę. ;) Tak właściwie myślę sobie, że te Twoje notesy są tak cudne, że w sumie bałabym się w nim pisać,żeby nie zniszczyć. :D Ale jest świetny, i ma wilka! A ja mam chyba jakiś świr wilkowy, bo wilki kocham, i nadal zazdroszczę Tobie pupila. ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten zeszyt jest niesamowity. Cholernie mi się podoba, chciałabym kupić, ale widzę, że w twoim sklepie na razie pustki, a szkoda.
  Powodzenia dalej.
  Tommo Wilk x

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty