You wanna now how I got these scars?

Dzisiejszy post bardzo pod patronatem Jokera. Przede wszystkim ze względu na fioletowo-zielony notes, który tworzył się jakiś czas. W końcu go pomalowałam i złożyłam do całości. Swojej inspiracji chyba nie muszę tłumaczyć. Od czasu obejrzenia Mrocznego Rycerza, Joker stał się jedną z moich ulubionych postaci kina ze względu na jej nie poskromioną chaotyczność. Lecz nie miałam pojęcia jak bardzo wzięłam sobie Jokera do serca i obecnie sama mam chęć zapytać: You wanna now how I got these scars?. Na szczęście cała historia nie jest aż tak dramatyczna jak ta filmowa i jednym z minusów jest to, że jestem uziemiona w domu. Mam tylko nadzieję, że nie stanie się punkt zapalnym do szaleństwa.
Ale dosyć - teraz notes.


W środku także można coś znaleźć:


Komentarze

 1. Cześć, robisz tak piękne rzeczy, że powinnaś wziąć udział w tym konkursie. Wystarczy, że wyślesz zdjęcie jedengo ze swoich cudeniek, a możesz pojechać do Włoch.

  Buziaki i pozdrawiam J
  https://www.facebook.com/KsiazkoSfera?sk=app_438403016253838&app_data

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny :) Mój chłopak jest "zakochany" w Jokerze i często łazi za mną ze scyzorykiem i wiadomym tekstem z okładki ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo ładny notes. Jak zawsze zresztą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Notes fajny, choć kolorystyka mi się bardziej z Maską kojarzy. Choć już cytat nie pozostawia wątpliwości. Joker rzeczywiście jest jedną z bardziej pasjonujących postaci, mimo, że raczej nie chciałabym się z nią spotkać- z wiadomych względów. :D Trochę dziś nie kontaktuję- ale jeśli się pobiłaś/zraniłaś (możliwe, że nie zrozumiałam) życzę szybkiego powrotu do zdrowia, i mam nadzieję, że to nic poważnego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądnęłam kilka twoich prac i przyznam że są świetne :)

  Obserwuję i liczę na rewanż ;)
  stone-iron.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Notes jest świetny:) Bardzo oryginalny.
  Wstawiłam Twój komentarz pod postem o candy ręcznie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty