High five!

Ci, którzy pilnie obserwują mojego facebook'a już widzieli tę rzecz - a raczej jej połowę. Pierwsza łapka powstała ponad tydzień temu, nie wiadomo dlaczego... nie wiadomo po co. Postanowiłam jedna wrzucić fotkę na fb. Dziękuję za Wasz duży odzew i komentarze, bo dzięki nim... powstała druga łapka! Gdyby nie taka masa pozytywnych słów być może pierwsza łapka skończyłaby zakopana w szafie.


Rękawiczki-łapki miałam w głowie już od paru dni. Jest to wynik grzebania po internecie (co robię nagminnie i potrafi mi to zająć mnóstwo czasu).

Następnie zaczęło się zwiedzanie sklepów z tkaninami w moim mieście. Nie byłam zadowolona z efektów - futerek w tym okresie mało i mało ciekawe kolory. Jednak musiałam się na coś zdecydować (bo moja głowa eksploduje) i za drugim podejściem do sklepów zakupiłam czarne futerko. Niebieskie poduszki i pazurki były zaplanowane od początku.Najbardziej jestem zadowolona z poduszek. Udało się zrobić je duże i miękkie! Uszyte są z filcu i wypełnione zostały pluszem zabawkarskim :).
Pazurki natomiast ulepiłam z fimo. Jednak... kupując modelinie nie zwróciłam uwagi, że wzięłam transparentny kolor. Jakież było moje zdziwienie, gdy po wyjęciu z pieca okazało się, że fimo mocno zmieniło kolor oraz ukazały się malutkie drobinki w środku. Nie odejmuje to oczywiście uroku rękawicom ;).
Hmm... już mam smaka na następne ;).

Komentarze

 1. Arghświetne! A mogłabyś napisać jak szyłaś poduszeczki żeby uzyskać taki odstający efekt? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm chyba nie zdradzę - muszę mieć jakieś tajemnice ;). Powiem tylko, że uszyłam je z filcu, a w środku jest wypełniacz do zabawek ;).

   Usuń
 2. oooooo rety :D jakie fantastyczne :D a da się w nich cokolwiek robić? nie wiem: trzymać rurkę w autobusie, otworzyć klamkę albo inne takie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W warunkach miejskich jeszcze ich nie próbowałam, ale wzięcie w nich butelki jest trudne. Trzeba albo za korek, albo dwiema łapami ;). Za dużo je wypchałam w poduszkach chyba :P.

   Usuń
  2. Dwiema: jak chomik :F

   Usuń
 3. Prześwietne :D godne prawdziwego wilkołaka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna cudowna rzecz zrobiona przez cudowną osóbkę. ♥ Śliczne! Masz zamiar robić więcej takich łapek i sprzedawać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś będzie miał chęć na takie łapki to chętnie zrobię :).

   Usuń
 5. jeszcze czapa z uszami i zimą możesz szaleć na mieście ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem zmarźluch i aby te rękawice w ziemie dały dla mnie radę potrzebowałyby jeszcze polaru w środku :P.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty