Zimowa

Ciągle odczówam głód nauki nowych wzorów. I jak widać, staram się go systematycznie karmić ;)
Teraz naszło mnie na coś plecionkowego, a te kolory były pierwszymi, które chwyciłam w sklepie. Wyszło dosyć zimowo - mimo iż za oknem odwilż i śnieg chowa się 'po kątach'. Przyznam, że niewiarygodnie długo mi zeszło z ta krajką. Chyba trafiła na mój okres ogólnego leniuchowania, gdyż poziom ślimaczenia się z nią trwał ponad tydzień. Wzór mi się podoba i pewnie będę do niego wracać ;)
Cienka wełna, 273 cm, a szerokość 1,8 cm - węższej chyba nie robiłam, jeszcze ;)

Komentarze

 1. Rzeczywiście zimowo tak... Ja cały czas czuję mróz, mimo że odwilż za oknem. Tak to jest jak się naczyta książek Martina. Zima nadchodzi :D Krajka 1,8. Ładnie można by nią obszyć jakąś tunikę, albo coś. :3 Bo jako pasek, to chyba za cienka. Albo, jako dla kobiety. Trudniej się robi wąskie, czy szerokie? Czy bez różnicy? A niebieska krajka oczywiście ładnie, równiótko i elegancko. Pozdrawiam :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, komentarz wysłany wczoraj, po ciężkim dniu. Przepraszam. Oczywiście równiutko. Niestety, nadal mi się zdarza,jak zmęczona jestem, takie byki popełniać. Błagam o wybaczenie i litość również nad spójnością gramatyczną i logiczną tego tekstu.

   Usuń
  2. Nie szkodzi, rozumiem ;) A taka cienka krajka jak najbradziej sie nadaje do obszycia stroju. A co do trudnosci - no mi się trochę cieżej robi aż tak wąskie. Ale to zazwyczaj skutkuje tylko dłuższym czasem robienia ;)

   Usuń
 2. zimowo i bardzo pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tkasz krajki tabliczkowe czy ja źle widzę? Cudne wzory robisz! Ten bym chciała umieć zrobić, ale samodzielne rozrysowanie takiego wzoru mnie przerasta. I jak ta jest wąska, to co mam powiedzieć o swoich? ;-) Sama sobie opracowujesz wzory czy korzystasz z jakichś źródeł? (czytaj:pięknie się uśmiecham z prośbą o linka)
  Przy okazji - notesy też bardzo klimatyczne,już się zapisałam na zielony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, owszem, krajki tabliczkowe to są ;)
   Przyznam, że samodzielnie od podstaw wzorów jeszcze nie robiłam (brak czasu i przysiądnięcia), ale zdarza mi się przerabiać. Ten wzór nie jest mój, mogę Ci wysłać szablon - odezwij się na e-maila ;).

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty