Z głębin morza

Czas przerwać tę smocza passę i zejść nieco na zamię - albo zejść poniżej linii morza. Tym razem tam znalazłam swoja małą inspirację i postanowiłam ją wykorzystać. Teraz śmiało Wam prezentuję jej efekt.
Na pierwszy rzut oka widać, że to rekin, prawda? Ale cóż by było z samego rekina, gdyby nie był praktyczny? Rekin-torebka, coś dla amatorów morza nie bojących się czyhających tam stworzeń.
Torebka wykonana w całości z filcu - ostatnimi czasy mojego ulubionego materiału do tworzenia. Rybka dosyć pojemna, sporo się w niej zmieści. Posiada odpinane ramię - dzięki temu można rekina nosić jak torebkę listonoszkę bądź jak kołczan na strzały... oczywiście strzał nie ma w zestawie.
rekin posiada także otwieraną paszczę, która jest skrytką na drobne rzeczy. Komórka czy mały portfel zmieszczą się tam bez problemu.
Rekin jest dosyć długi, gdyż ma ok 72 cm. Jednak to daje pewność, że wszystkie kobiece (bądź nie) skarby się zmieszczą.


Na koniec mała inscenizacja:
Komentarze

 1. A ja myślałam, że trzeba być odważnym żeby nosić smoczy plecak - a tu rekin zdecydowanie górą! Nie wiem czy miałabym tyle odwagi, ale torba jest wykonana fantastycznie i prezentuje się tak samo :) Bardzo dobrze ją przemyślałaś, kieszonka w paszczy mnie rozwaliła ;p 15 punktów na 10 :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha ha :D z taką torbą można dosłownie wypłynąć na miasto ;) super jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za chwalące komentarze. Mam w głowie jeszcze parę pomysłów - mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczę ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja, pomysłowa z Ciebie osoba, torebka marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, torebka groźna:D Ale bardzo fajna. Ciężko było ją wykonać? W sensie jak z szyciem i w ogóle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dobrze obmyśli się wzór to idzie w miarę sprawnie :). Taka grubość filcu wchodzi dobrze pod maszynę. Najgorszym momentem dla mnie było wykonanie paszczy.

   Usuń
  2. Rozumiem :) Podziwiam i pozdrawiam! :)

   Usuń
 6. Ten rekin to zdecydowanie piękna kwintesencja ostatnich torebek :) Smoki plecaki były super ale to jest po prostu mistrzowskie. Chylę czoła :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty