Wilki dwa... oraz pewna wieść

Dawno wilków nie było. Nie ukrywam, że są to jedne z moich ulubionych zwierząt i lubię je rysować. Jednak ten notes nie był moim chwilowym 'widzi mi się', a został stworzony na zamówienie. Mam nadzieję, że dobrze się sprawuje ;).Do obłożenia notesu użyłam prawdziwego zamszu. Był super delikatny! Uwielbiam robić z tego materiału rzeczy. Już kiedyś pisałam, że mam małego bzika na punkcie prawdziwych skór. Notes wyszedł na prawdę elegancko i myślę, że nie raz będę sięgać po zamsz.Wilki namalowałam ręcznie farbą akrylową, a gdzieniegdzie podrysowałam cienkopisem. Kartki farbowane kawą. Zatem notes od A do Z wykonany ręcznie :).Tyle z notesu, ale chciałabym jeszcze rzucić pewną wiadomością.
Chciałabym zorganizować wakacyjny konkurs dla moich obserwatorów/fanów/ludzi lubiących rękodzieło. Konkurs miałby się odbyć na facebooku. Ale... (jak często, zawsze jakieś ale się pojawi), aby konkurs wystartował mam mały warunek - jeśli do końca lipca mój fanpage na FB osiągnie 500 lubiących, ruszę z ciekawym konkursem oraz ciekawa nagrodą.  
Od Was zależy czy konkurs się zacznie! Zatem namawiajcie znajomych, proście babcie i dziadków, zapraszajcie swoje koty. Do końca lipca niecałe 3 tygodnie!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty